Po dnešku a včerejšku pořádně unavena..

9. ledna 2013 v 18:12 |  Deníček <3
Ahoj :-)
Spíše už to začalo v pondělí odpoledne, kdy jsem chyběla na odpoledce a byla u doktorky. Když jsem byla v čekárně,

kámoška mi poslala esm s textem píšeme oše... atd.. No nic lepšího to opravdu být nemohlo.. test byl na 2A4, ale látka na něj byla na 14 A4.. Takže jsem přijela domů a začala se učit.. Ještě mi u doktorky vyšli ne moc dobré výsledky ohledně mého žaludku.. :-/. Pustila jsem se do učení.. a výsledek? Měla jsem tam skoro všechno!! A ta učitelka mi dá 3 a 4!! No jen doufám že nebudu mít za 4 na vysvědčení.. to se už můžu jít někam.....!

V úterý nám z šesté hodiny udělali volno, ale přidali nám dvě hodiny na odpoledne (občanské výuky). Šli jsme se totiž podívat na radnici ve městě.. Mají to tam moc pěkné!

A nakonec dnešek.. Ráno jsem odevzdala soutěžní slohovku, ale vyhlášení je až v únoru :-/. Tak snad to vyjde.. :-)
Naštěstí jsem se včera učila na OVZ.. ochrana veřejného zdraví.. no tušila jsem že mě vyzkouší.. naštěstí jsem to jakž takž uměla :-). Zítra mě vyzkouší z angličtiny. Začla mě zkoušet dnes, ale zazvonilo.. ale s tím si nedělám hlavu už to mám naposlouchané :-). Navíc máme jen popovídat deset vět o tom, co bylo včera.. :-).
Dnes už mi zbívá naučit se patologii.. a klinickou propedautiku.. Horší je že v pátek píšeme z četby.. A já? No to víte.. čtu úplně jiné knížky než máme v povinné četbě.. takže asi tušíte..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama